Het avixi team

Met het team van avixi staat er steeds een resem experts voor je klaar. Ieder van ons zet zich elke dag in om jouw onderneming zo goed mogelijk bij te staan. Je eigen klantenbeheerder kent je zaak door en door, waardoor we optimaal oplossingen op maat kunnen bieden.

Benieuwd naar wie er zich allemaal voor je inzet? Ontmoet dan hier al onze enthousiaste teamleden.

Snel naar: BruggeHasseltMechelen

Kantoor Brugge

Torhoutsesteenweg 384, 8200 Brugge

Marnix Van de Gehuchte

Tom Lacres

adjunct-directeur

tom@avixi.be
0478 881 345

Caroline Depré

onthaalmedewerker

caroline@avixi.be
050 406 565

Doreen Serryn

onthaalmedewerker

doreen@avixi.be
050 406 571

Anja Verschaeve

klantenbeheerder

anja@avixi.be
050 406 583

Ann Casteleyn

klantenbeheerder

ann@avixi.be
050 406 567

Guillaume De Jonghe

Jakleen Vanneste

klantenbeheerder

jakleen@avixi.be
050 406 582

Kim De Roover

klantenbeheerder

kim.dr@avixi.be
050 406 560

Romina Koukuyt

klantenbeheerder

romina@avixi.be
050 406 575

Stefanie Neyt

klantenbeheerder & vennootschappen

stefanie@avixi.be
050 406 581

Greet Van Leuven

klantenbeheerder ondernemingsloket

greet@avixi.be
050 406 576

Lieven De Coster

klantenbeheerder ondernemingsloket

lieven@avixi.be
050 406 569

Anouchka Bernaert

helpdesk boekhouders & accountants

anouchka@avixi.be
050 406 585

Geert Van Damme

boekhouding & aanvullende verzekeringen

geert@avixi.be
050 406 568

Vincent Vandewiele

relatiebeheerder

vincent@avixi.be
0472 651 628

Kantoor Hasselt

Geraetsstraat 18/bus 2, 3500 Hasselt

Mimi Dillen

ICT & organisatie

mimi@avixi.be
0478 502 382

Evy Digneffe

klantenbeheerder

evy@avixi.be
011 222 746

Mareike Debusscher

klantenbeheerder

mareike@avixi.be
011 222 746

Kantoor Mechelen

Zeutestraat 2B, 2800 Mechelen

Niki Luyten

Steven Claes

Gerd Backeljau

commercieel verantwoordelijke

gerd@avixi.be
015 451 264

Bart Pittoors

klantenbeheerder

bart@avixi.be
015 451 241

Ilke Dewin

klantenbeheerder

ilke@avixi.be
015 451 246

Wim Maes

klantenbeheerder

wim@avixi.be
015 451 249

Tina Claessens

klantenbeheerder – gerechtelijke procedures

tina@avixi.be
015 451 245

Martine Sterckx

klantenbeheerder – ondernemingsloket

martine@avixi.be
015 451 243

Isabel Escolano

klantenbeheerder

isabel@avixi.be
015 451 265

Ingrid De Wachter

Ingrid De Wachter

klantenbeheerder vennootschappen

ingrid@avixi.be
015 451 253

Kim Breugelmans

Arlette Vets

support klantenbeheer

arlette@avixi.be
015 451 251

Bea Andries

support klantenbeheer

bea@avixi.be
015 451 252

Marc Vandenheuvel

boekhouding - IT

marc@avixi.be
015 451 250

Vera Lenaerts

klantenbeheerder - ondernemingsloket

vera@avixi.be
015 451 258

Peter Switsers

verantwoordelijke ondernemingsloket - jurist

peter@avixi.be
015 451 254